pátek 11. června 2010

Back to Runaway

Zdravíčko spoluobyvatelé planety. Planeta Země není zas tak velká, asi ji chci prozkoumat. Nebo já už fakt nevím co chci. Jsem zmatená, ale tak hezky, zatím, stále a neustále.
Za měsíc po půl roce na dva týdny do ČR (to je hezký určení času), do domoviny! Těším. Jsem zvědavá. Ve mně se to zase pere, strašně se mi zalíbilo to potkávání různých, a to jako že fakt různých lidí, na druhou stranu se už nemůžu dočkat, až zase potkám ty svý starý dobrý brachy ... Dilema :)
Shrňme si to. A nebo radši ne, nechám si to zase v sobě... Každopádně mám to všechno otevřený jako tu flašku bílýho tady vedle....
V kapse 5 Euro, ale komu to vadí. Žiju spokojeně, jen trošku zmateně, a kdo to dneska o sobě může naplno říct.
Poznávám, bavím se, užívám si, pracuju, učím se, flákám se... Žiju si :)

Au pair job už mě malinko nudí, ale to je jen takový interní pocit, všechno jde tak hladce, ale hlavou už se mi honí nějaká ta změna, každopádně, tady chci vydržet do konce roku, at least... Dalším broukem v palici se stalo studium. I to se vtírá mezi moje nenasytný myšlenky a není to až tak nereálné. Naopak. Aktuální a.. Řekla bych, že rozumné. Teď jen jak to všechno skloubit.... Poznala jsem tu pár lidí, který fakt obdivuju, jak to všechno dělají... Studovat, pracovat, cestovat, být úspěšný, chtěný a mít cash... Chci taky :) A já budu! Dup!
Holandsko fotbalově šílí v posledních týdnech, mají dokonce v práci pauzu speciálně sledovat první zápas na MS... Crazy.
Prej jsem crazy.
Studenti opouštějí Leiden :(
Já nevím co chci. Keep on searching then .... :)
Kavárna.
Začnu asi něco tvořit, ať tu jen tak nemrhám časem... Muse, come here!
Za dva týdny hudební festival v Haagu! Konečně live music.
Za čtyři týdny Londýn, za pět Praha. A dál?

Děkuji za drahocenný čas ztrávený louskáním mých pochodů a zároveň omluva.

Ik weet niet wat wil ik. Is dat goed? Ik moet zoeken en blijf nederlands leren :)

Tot zo.. Doei, L.

Žádné komentáře:

Okomentovat