čtvrtek 17. října 2019

Mateřský výkřik, prosba a poděkování

A tak nosím už skoro rok to stejný oblečení, kvůli kojení jen to, co se může vytáhnout od krku až k pupku... Těším se na rolák!

Jak jsem si myslela že ho dám do lehátka třeba tady na stůl v kuchyni a bude mě nadšeně pozorovat jak vařím... Haha možná dvě vteřiny... Jak ho budu utěšovat když bude fňukat, místo toho se mi chce fňukat taky, trpělivost dochází.

Prosím lidstvo, buďte schovívaví k matkám, pokud je potkáte někde ve frontě nebo MHD, usmějte se na jejich dítě, ať mají chvilku rozptýlení a nemusí se snažit zabavovat svoje zmetečky jen proto, aby se ostatní neotáčejí komu tady řve děcko a která máma si ho neumí zkrotit...

Počet ztracených (vyhozených, vytřepaných) věcí z kočárku: minimálně 4, celková cena vyšší než 1000 Kč, díky Rudo a kořeny v lese.

Díky všem kdo v létě vypnul sekačku, když jsem šla okolo s kočárkem.

Jakmile si začne stoupat, je konec. Konec kontroly okem, přidáváme ruce poletující jako aura okolo rozviklaného dítěte. Ta radost, když si stoupne, že to dokázal sám! Ten dutej zvuk, kdy dopadne hlava na podlahu... Ten řev...

Ta radost, když usne, po dvouhodinovým fňukouspavaní. To nasrání, když se za 10 minut probudí...

U vaření ti visí na noze a dožaduje se pohledu z vrchu. Jde po tobě, visí za kalhoty, ty vlajou jak vlajka, dítě se kymácí. Pozorování míchání omáčky je neskutečná zábava. A nejlepší hračka je koště. Nejlepší reality show je pračka. Nejlepší pohled na svět je z máminy hrudi a nejlepší prdění na břicho je to od táty.

Fňukání je celodenní kratochvíle a spolehlivej způsob, jak dostat mámu do léčebny.

Dítě má speciální senzory na pohyb kočárku. Kamenitá cesta s kořeny a nadskakování o půl metru je zcela v pořádku, ale nesmyslný pohyb metr sem metr tam se okamžitě zamítá stejně tak jako zastavení nebo lupnutí brzdy.

Máma je Bůh. Prso je nebe.

EcoBioChia
Lucie 💜
1 komentář:

  1. Luci,to je úžasný..jsi mě dojala...ano,díky všem co ztiší sebe a okolí když jde maminka s kočárkem.

    OdpovědětVymazat